NIEUWS

SPORTPARK NOG GESLOTEN

De meesten van jullie zullen dinsdagavond hebben gekeken naar de toespraak van premier Rutte m.b.t. de versoepeling van de corona-maatregelen. Daarin is een lichte versoepeling aangekondigd waaronder dat kinderen weer in groepsverband mogen sporten.

Uit de diverse appjes en berichten die wij hebben ontvangen, maken we op dat spelers, leiders, trainers staan te trappelen om weer aan de gang te gaan. Toch vragen wij jullie even geduldig af te wachten tot wij als besturen de kaders en voorwaarden duidelijk hebben waaronder dit kan én mag.
De besturen van Estria, GVV’57 en SCV’58 zullen onder leiding van de gemeente Grave, die de regierol in deze lichte versoepeling heeft, ‘in overleg gaan’ met de buitensportverenigingen uit onze gemeente, hoe en onder welke voorwaarden we e.e.a. kunnen gaan organiseren.

Het gaat daarbij namelijk niet alleen om de kinderen maar ook om beheerders en trainers/leiders die daarvoor nodig zijn en hoe we bijvoorbeeld om moeten gaan met de velden en afspraken met ouders/volwassenen op het sportpark etc. De komende dagen verschijnen de protocollen vanuit VSG/NOC*NSF/het Rijk, die leidend zullen zijn.

Daarom het verzoek om nu niet naar de sportparken te komen om trainingen te hervatten. De sportparken blijven gesloten totdat de kaders duidelijk zijn waarbinnen er gesport kan gaan worden in onze gemeente. Als we weten wat kan en mag en hoe we dit kunnen handhaven zullen we de leden z.s.m. informeren inclusief het moment dat dit in gaat.

Let goed op jezelf en anderen in je omgeving om besmetting te voorkomen.

Hopelijk voor onze jeugdleden tot snel op onze sportparken.


Namens de besturen Estria, GVV’57 en SCV’58 en de Stuurgroep Samenwerking Jeugdafdelingen
23-04-2020

ARCHIEF

 •  

  • 2020 (22)
  • 2019 (56)
  • 2018 (60)
  • 2017 (69)
  • 2016 (83)
  • 2015 (79)
  • 2014 (105)
  • 2013 (65)
  • 2012 (49)
  • 2011 (56)
  • 2010 (16)
 • LAATSTE REACTIE'S

  Lijn